"Kā pareizi kopt rotaslietas, lai pagarinātu to mūžu?"
0
0
phone-icon
+37120365656 Pieprasiet zvanu

"Kā pareizi kopt rotaslietas, lai pagarinātu to mūžu?"

"Kā pareizi kopt rotaslietas, lai pagarinātu to mūžu?"
Rotaslietas tiek radītas, lai izceltu mūsu tikumus. Tomēr viņiem ir nepieciešama arī aprūpe, lai palīdzētu mums palikt lieliskiem. Par juvelierizstrādājumu bižutēriju uzskata rotaslietas ar dārgmetālu pārklājumu un rotātas ar pusdārgakmeņu ieliktņiem. Tajos ir apvienotas juvelierizstrādājumu un bižutēriju īpašības – tieši šeit iezogas galvenās grūtības to kopšanā. Šeit ir daži padomi, kā saglabāt šādu rotu spīdumu un skaistumu.
Atstājiet tos redzamā vietā. Saskare ar cietām virsmām var kaitēt juvelierizstrādājumu smalkajam pārklājumam. Centieties izvairīties no sitieniem un atcerieties noņemt, veicot jebkuru darbu, tostarp mazgājot traukus.
Nemērciet ūdenī. Protams, daudzi cilvēki mūsdienās nenovelk rotaslietas peldoties vai sportojot – taču tā var būt liktenīga kļūda. Saskare ar ūdeni vai sviedriem var izraisīt produkta oksidāciju.
Nopūtiet no tiem putekļus. Tā kā juvelierizstrādājumu bižutērija parasti ir pārklāta ar visplānāko dārgo putekļu kārtu, tā ļoti kaprīzi reaģē uz saskari ar jebkuru šķidrumu – vai tas būtu ūdens, parfimērija, aerosoli vai sadzīves ķīmija. Uzkrāj speciālās kopšanas salvetes — tās var iegādāties specializētajos veikalos vai tiešsaistē.
Uzglabājiet pareizi. Kā jau minēts iepriekš, juvelierizstrādājumiem nepatīk cietas virsmas – tādēļ uzglabāšanai izmantojiet mīkstus audumus: somas, kas izgatavotas no organzas, samta vai satīna, savu darbu veiks lieliski.
Spīdēt! Neaizmirstiet par ieliktņiem juvelierizstrādājumu rotaslietās: ielaidumiem ir nepieciešama jūsu uzmanība, tāpat kā to rāmjiem. Mūsu ieteikums ir maiga tīrīšana ar zobu birsti un speciālu pulveri pusdārgakmeņiem.
Онлайн курсы IT